top of page

בסיבד אנחנו לא רק מומחים ביישום של תוכנת פריוריטי ובהתאמת מערכת ERP כוללת לניהול העסק, אלא גם מעצבים מגוון פתרונות וכלים לשליטה ˚360 בכל פעילות החברה בכל התחומים, בארץ ובחו"ל.

מערכת ERP, תוכנת Priority וכל הפתרונות של סיבד לניהול העסק

אנחנו בחברת סיבד (Sibud) שולטים בכל היכולות והאפשרויות של תוכנת פריוריטי (Priority) ומומחים ביישום מערכת ERP בהתאם לצרכים של כל עסק בכל תעשיה וענף. מעל 23 שנים שאנחנו מיישמים מערכות מידע לניהול אינטגרטיבי של העסק. בנוסף למערכת פריוריטי לניהול הארגון, אנחנו משלבים פתרונות וכלים ייחודיים המותאמים לצרכים הייחודיים של כל חברה בישראל ובשוק הגלובלי. 

הפתרונות היחודיים שלנו כוללים לדוגמה: 

מערכת ERP של חברת פריוריטי; יישום מקסימלי של המודולים במערכת פריוריטי; מגוון תוספים ופיתוחים חכמים; מתודולוגית יישום המבטיחה פתרון מדויק; מערכת ממוקדת לחברות הייטק; התאמה לדרישות ה-FDA; התאמה לדרישות תקן SOX;  ייעוץ לחברות גלובליות; שילוב כלי BI - בינה עסקית; ושירותי תמיכה וייעוץ.

מערכת ERP של תוכנת פריוריטי - ניהול חכם של כל העסק

נספק לכם את מערכת ה-ERP המובילה של חברת Priority העולמית, עם הניסיון בכ-10,000 לקוחות בארץ ובחו"ל, בכ-40 מדינות. הצוות שלנו מומחה במיקסום יכולות המערכת בהתאם לצרכים של כל חברה ובהתאם ל-Best Practice בענף ובתעשיה. מבין לקוחותינו חברות הייטק, ביוטק, פארמה, טכנולוגיה, תעשייה ומסחר. הנסיון שצברנו בחברות גלובליות, ובהתאמה לדרישות לוקאליות והמומחיות בתחומי הכספים, החשבונאות והמיסים - יבטיחו שהמערכת תותאם במדויק לדרישות בכל תעשיה ובכל מדינה.

המערכת תאפשר לכם לדוגמה:

שליטה מרכזית וניהול אינטגרטיבי של כל העסק ˚360. 

גמישות והתאמה מקסימלית לצרכי החברה ולצמיחה עתידית. 

ריכוז והנגשת כל המידע, וכלים לתגובה מהירה ולהחלטות מושכלות.

תוספים ופיתוחים - הרחבה וכלים חסכוניים לפי הצורך

בסיבד פיתחנו תוספים, כלים, ה"רחבות", ממשקים ו”אדונים” (Add-ons), המרחיבים את יכולות המערכת בהתאם לצורך. אלו בעצם פתרונות "על המדף", שמוכחים כשימושיים. אד-און הוא כמו "קיצורי דרך", שיחסך לכם זמן וכסף. יישום מוצלח הוא יישום חסכוני, שעושה שימוש חכם ויצירתי בכלים הקיימים. במקרה שקיים צורך ללא מענה, ניצור פיתוח בקוד פתוח.

התוספים הייחודיים שלנו: 

המודולים במערכת Priority ERP - יכולות ניהול בכל התחומים

כספים: כספים, בילינג, הלוואות, תשלומים לספקים, רכוש קבוע ועוד.

לוגיסטיקה וייצור: ניהול הייצור, הנדסה, ניהול מלאי, רכש, תכנון רכש על ציר הזמן, MRB לבקרת תקלות

שירות, שיווק ומסחר: שיווק ומכירות, שירות ואחזקה

ניהול ובקרה: דוחות מנהלים, ניהול פרויקטים, משאבי אנוש, ממשקים אלקטרוניים, מחולל יישומונים, ניהול משרד, מנהל מערכת, מילון שפות. 

ביישום חכם ויצירתי נמקסם את היכולות של כל המודולים הרלוונטים עבורכם במערכת פריוריטי, בדיוק לפי הצרכים של החברה. השליטה ביכולות ובפיצ'רים של כל המודולים והשילוב בינהם מאפשרים לנו לנצל את מערכת פריוריטי, לחסוך בפיתוחים, וליצור פתרונות חסכוניים וממוקדים לצרכים הייחודים שלכם.

תוכנת פריוריטי כוללת מודולים בתחומים הבאים לדוגמה:

מתודולוגית יישום - תהליך המבטיח את איכות המערכות

מתודולוגית היישום שלנו תבטיח לכם מערכת ERP אופטימלית, שתתן פתרון מלא לכל הצרכים. תהליך מובנה וקפדני של ניהול הפרויק יאפשר לכם לדייק את התוצרים, לשלוט בתהליך, ולהפחית בזבוז, חריגות והפתעות. בתהליך מקצועי ורב-שלבי נכלול: ניתוח צרכים, אפיון, יישום, הטמעה, פיתוח ותמיכה. עבודה לפי מתודולוגית יישום היא קריטית לעיצוב מערכת ERP שתספק לכם, מענה מושלם לטווח ארוך.

 

שלבי הפרויקט לדוגמה:

אפיון והגדרת תכולת העבודה (SOW - Scope of Work)

הגדרת מערכת (קונפיגורציה)

הסבות נתונים

ביצוע הדרכות ופיילוט

הדרכה ואישור מערכת

הפעלה ועליה לאוויר

חבילה לחברות הייטק - מערכת ERP בהנחה לחברות בצמיחה

לחברות הייטק (High-Tech), טכנולוגיה וסטארטאפים (Startup) יש מאפיינים יחודיים וצרכים ספציפיים כמו: ניהול משולב המותאם לשוק המקומי והגלובלי, ניהול פרויקטים מורכבים ודינאמיים, התאמה וגמישות לשינויים מהירים ולצמיחה מואצת. מערכת ה-ERP של פריוריטי עם חבילת התוכנה העשירה "Priority High-Tech" תספק לכם התאמה מלאה לצרכים הספציפיים של החברה - עכשיו ובעתיד. בסיבד תקבלו 50% הנחה למשך שנתיים בתוכנת פריוריטי להייטק ובמודול נסיעות לחו"ל, למשך שנתיים.

 

החבילה כוללת לדוגמה:

פלטפורמה פתוחה - לצמצום התלות ולפיתוח שינויים והתאמות בקלות

יכולות המודולים תפעול ורכש - לשליטה ולבקרה מלאה בלוגיסטיקה ובמלאי 

ניהול פיננסי דיגיטלי - לייעול ולאפקטיביות ניהול הכספים והחשבונאות

פתרון גלובלי - לשליטה מרכזית ואינטגרטיבית עם התאמות לוקאליות 

יישום חכם מנצל עוד יכולות מיוחדות של מערכת ה-ERP של פריוריטי 

התאמת המערכת לחברות גלובליות וכלים ללוקליזציה

חברות גלובליות הפועלות בשוק הבין-לאומי, נדרשות לשליטה בדרישות הרגולציה בארץ ובחו"ל. רק התאמה מוחלטת של מערכת ה-ERP וכלים לוקאליים, יאפשרו לכם לפעול בהתאם לחוקי המס ולדרישות הספציפיות בכל מדינה ויבשת.

 

הפתרון כולל:

ייעוץ לחברות גלובליות ורב-לאומיות לגבי התאמה לרגולציה ולחוקי המס במדינות שהחברה פועלת בהן כמו: ארה"ב, אנגליה, ארגנטינה, הונג קונג, ביבשת אירופה ועוד.

התאמת מערכות המידע, המערכות הניהוליות והתפעוליות ומערכות הכספים והנהלת חשבונות לדרישות הספציפיות במדינה ולתקנים כמו: SOX, FDA ו-IFRS.

יישום מותאם של מערכת ה-ERP והמודולים. התאמת תוספים (add-ons) ללוקליזציה ולחברות בין-לאומיות כמו: התאמה למטבע, לשפה וניהול הנסיעות לחו"ל. אפשרות לרכישה בהנחה של חבילת פריוריטי להייטק (Priority High-Tech).

התאמת מערכת ERP לדרישות ה-FDA

חברות ביוטק, פארמה, ביומד וחברות גלובליות נדרשות להתאים את מערכת ה-ERP של פריוריטי  (Priority) לתקן של ה-FDA. בסיבד נתאים לכם את המערכות התפעוליות והניהוליות לדרישות הרגולציה ולבדיקות הוולידציה הספציפיות לתעשייה ולמוצר.

 

הפתרון כולל:

יישום המערכת בהתאם לדרישות הספציפיות בתעשיית הבריאות, התרופות, הביוטק והמיכשור הרפואי.

התמחות בחברות גלובליות בארץ ובחו"ל הנדרשות למערכת ERP בשלב הפיתוח (R&D), הייצור והמעבר לשלב מסחרי (Commercial). 

פיתוח כלים ותוספים ייחודיים לדרישות הרגולציה והוולידציה והטמעת המודולים הרלוונטיים. 

ייעוץ וליווי מקצועי המבוסס על ידע עדכני של כל הגרסאות, הדקויות והצרכים בשטח.

התאמת מערכת ERP לדרישות תקן SOX

תהליך מקיף הכולל: בירור צרכים, ייעוץ ובקרה, כדי לשפר את מערך הבקרה הפנימית, לייעל את התהליכים העסקיים ולהשיג את מטרות החברה.

התאמת מערכת ה-ERP בחברה למכלול דרישות תקן SOX ול-IFRS.

תהליך מובנה הכולל שלבים כמו: זיהוי ליקויים בבקרה הפנימית, המלצות לתיקון ולשפור, שינוי והתאמת תהליכי הבקרה ועוד.

חברות רבות ובפרט חברות גלובליות נדרשות לפעול לפי תקן SOX, לניהול התהליכים הפיננסיים.

ההבנה שלנו בראיית חשבון, בחשבונאות ובכספים, יחד עם ניסיון מהשטח בתהליכים עסקיים ובבקרות פנימיות, בשילוב השליטה במערכת פריוריטי - מאפשרים לנו להתאים את מערכת ה-ERP בדיוק לפי הדרישות של תקן SOX ו-IFRS. 

 

הפתרון כולל:

כלי הבינה העסקית - BI - תמונת העסק ˚360

בינה עסקית BI Business Intelligence) BI) - הכלי שיאפשר לכם לנתח נתונים, לחולל דוחות, לזהות מגמות, להציג תחזיות ולהוביל את העסק ליתרון תחרותי. רק כשתראו את כל התמונה העדכנית ˚360, תוכלו לקבל החלטות מושכלות. מערכת בינה עסקית Business Intelligence) BI), היא פתרון אינטגרטיבי שמרכז את כל פיסות המידע והנתונים שמפוזרים ברחבי החברה במערכות מידע נפרדות, בבסיסי נתונים ובקבצי אקסל - לכלי מרכזי אחד.

 

הפתרון כולל:

הצגת כל הנתונים בצורה אינטגרטיבית ומלאה בכלי תצוגה מותאמים, נגישים, גמישים וברורים.

אפשרות לתבניות תחקור מובנות בנושאים כמו: שיווק ומכירות, כספים, שירות, לוגיסטיקה וייצור. 

צפיה בכל הנתונים במקום אחד, בכול זמן ומכול מקום גם באפליקציה ב-Dashboard מותאם.

אבטחת מידע בתקנים המחמירים ביותר, שימוש בפלטפורמה Power BI וביכולות של Office 365 ו-Microsoft Azure.

bottom of page