top of page

סיבד Sibud - מעל 23 שנות ניסיון ביישום מערכת ERP של Priority ופתרונות לניהול העסק

למה עם סיבד מקבלים יותר ממערכת ה-ERP וגם הרבה יותר ממערכת?

חברת סיבד (Sibud) מומחית ביישום מערכות ERP כבר משנת 2010, ומוגדרת כשותפה עסקית מובילה של חברת פריוריטי (priority). תוכנת פריוריטי, המערכת העוצמתית והמדויקת ביותר לניהול כל העסק.


בחירת ספק ליישום ולתמיכה במערכת ERP זו החלטה כלכלית ועסקית משמעותית, קצת כמו זוגיות קרובה לטווח ארוך. הלקוחות שבחרו בנו נותנים בנו אמון ובטוחים בניסיון שלנו למקסם את כל היכולות של מערכת ה-ERP, במקצועיות לנצל את המודולים הרלוונטים עבורם ובשילוב יצירתי של תוספים (Add-ons) ופיתוחים "בלי לדחוף", רק אם באמת צריך.

סוד ההצלחה שלנו להתאים עבורכם מערכות מידע, כלים עסקיים ופתרונות טכנולוגיים לניהול העסק טמון בתהליך רחב, ממוקד וקשוב למכלול הצרכים שלכם; בשליטה בדרישות הספציפיות של כל ענף ובמומחיות הצוות שלנו לעצב עבורכם טכנולוגיה, כמעט כמו פלסטלינה. 

האנשים והמקצועיות עושים את ההבדל

בסיבד לא תקבלו רק מערכת ERP, אלא פתרון הוליסטי שמספק מענה ˚360 לכל הצרכים הפיננסיים, הלוגיסטיים, העסקיים, הארגוניים ולעוד תחומים שתאתגרו אותנו. בתהליך של ליווי וייעוץ אישי מקצה לקצה, נדאג שלא "תאבדו", כמו בחברות גדולות ושתדעו שיש לכם "כתובת אחת" לכל הצרכים, כמו בחברות בוטיק. 

לא רק מערכת ERP, פתרון הוליסטי וכתובת אחת

מההתמחות שלנו במערכות ERP בחברות הייטק, בחברות גלובליות ובמגוון חברות ייצור ושירותים למדנו את ה-Best Practice בכול תעשייה. חברות מחפשות מערכות שיעזרו להן לצמוח, להתייעל, לשפר תהליכים ולשלוט בכול תמונת העסק. המערכות הניהוליות ומערכת ה-BI שנתאים עבורכם קריטיות להשגת מטרות אלו. 

כלים לניהול גלובלי, לחיסכון, לצמיחה וליתרון תחרותי

אז למה סיבד זו הבחירה המומלצת למערכת ERP?

הביטחון בשותף פריוריטי ובמעל 23 שנות ניסיון

#1

ההנהלה וצוות העובדים שולטים בכול החידושים והפיצ'רים של מערכת פריוריטי ומוציאים ממנה את המקסימום. אנחנו יודעים איך לשאול ולאפיין כדי לתרגם את מכלול הצרכים שלכם לפתרונות מדויקים.

מענה ˚360 לכל הצרכים מניהול, כספים ועד לשטח

#2

המקצועיות שלנו כוללת ראיה רחבה וגם ירידה לפרטים. הבנה מעמיקה של התהליכים, התפקידים והרקע בחשבונאות מאפשרים לנו לספק לכם גם כלי ניהול לבקרת תקציבים, לייעול תהליכים ולחיסכון במשאבים.

פתרונות יצירתיים שיעבדו בשבילכם, ולא להפך

#3

המומחיות ביצירת אוטומציות ואינטגרציות בין מערכת פריוריטי למערכות חיצוניות, שילוב מוצרי מדף ופיתוחים ממקסמת את היכולות, חוסכת זמן וכסף והופכת את העבודה למהירה, לקלה ולאפקטיבית.

התמחות בחברות גלובליות ובהתאמה לדרישות לוקאליות

#4

הניסיון שצברנו ביישום מערכת ERP בחברות בין-לאומיות בתחום ההייטק ובכלל, יתנו לכם את הביטחון שהחברה עומדת בדרישות הספציפיות כמו: המיסים, הרגולציה (SOX ,FDA) והחוקים בארץ ובחו"ל.

One Stop Shop וכתובת אחת לכל הצרכים והשלבים

#5

אנחנו מאמינים בשירות אישי, קשוב ומלא משלב הייעוץ, האפיון, היישום, ההטמעה ועד לשלבי ההדרכה והתמיכה. כך תקבלו מענה לכול הצרכים ממי שמכירים אתכם, "לא תפלו בין הכסאות" ותמנפו את המערכת.

מערכות יש לכולם, אבל האנשים הופכים אותם לפתרונות

צופית חי - מנכ"לית משותפת

צופית חי, מביאה איתה ניסיון עשיר של מעל 23 שנים בסדרת תפקידים ניהוליים במגזר הציבורי ובמשרדי ממשלה. צופית התמחתה בתחום השירות, בהטמעת פתרונות דיגיטליים ובניהול תהליכי שיפור והתייעלות בארגונים. צופית שולטת בכלים ובמערכות המידע שיוצרים חיסכון ארגוני, מבלי לפגוע באיכות השירות באפקטיביות הלוגיסטית וברווחת העובדים. בנוסף לניסיון המקצועי, צופית בעלת תואר ראשון (BA) בסטטיסטיקה, תואר שני (MBA) במנהל עסקים ובוגרת התוכנית למובילים דיגיטליים מאוניברסיטת הרוורד.  

צופית מאמינה שיצירת פתרונות אפקטיביים, יעילים וארוכי טווח מתחילה ביחס אישי, בניתוח צרכים ובמיצוי היכולות הטכנולוגיות. "כאנשי מקצוע, אנחנו מחויבים לייעץ, לחזות מגמות ותהליכים מתוך היכרות עם אופי הלקוח והשוק הספציפי. רק חברה שלא מוותרת, שמגדילה ראש ושיוזמת תתן לכם פתרונות ˚360."  

אורן חי, ייסד את חברת סיבד (Sibud) בשנת 2010 ועד היום הוא הבעלים והמנכ"ל של החברה. אורן צבר מעל 20 שנות נסיון באפיון, ביישום, בהטמעה ובניהול פרויקטים במערכות של Priority ובמערכות ERP מקבילות. אורן התמחה בניהול הכספים ובניהול התפעול בשורה של תפקידים בחברות בין-לאומיות ובמשרד רואי חשבון. בנוסף לניסיון בשטח בתחום הפיננסי והלוגיסטי בחברות גלובליות, אורן בעל תואר ראשון (BA) בחשבונאות ובמנהל עסקים.

 

אורן מאמין שההשקעה בפתרונות טכנולוגים ובמערכות מידע מחזירה את עצמה והרבה יותר, בתנאי שנעשה תהליך קשוב ומדויק המשלב בין ראיה אסטרטגית, חדשנות טכנולוגית ומקצועיות ללא פשרות. "כשלקוח אומר שהמערכת פשוטה ועובדת בשבילו מקצה לקצה, זה סימן שעשינו אפיון כולל והתייחסנו לכול פרט."

אורן חי - מנכ"ל משותף

הצוות של סיבד שעושה את ההבדל!

הצוות המקצועי של סיבד

כל מנהלי הפרויקטים, המיישמים והמתכנתים בעלי נסיון ושליטה בכול היכולות והמודלים של מערכת ה-ERP של פריוריטי. אנשי הצוות שלנו בעלי רקע בתחומים כמו: תפעול, כספים, חשבונאות, הנהלת חשבונות ושירות. הלקוחות שלנו זוכים ליחס אישי, לצוות שמכיר אותם מקרוב ויודע להציע ולהתאים את הפתרונות המדויקים עבורם. כאן ההזמנות להצטרף לצוות המקצועי שלנו.

המטרה שלנו לתת מענה אפקטיבי, יצירתי ומלא למטרות שלכם. 

אנחנו מאמינים שגם במערכות מידע ובמערכות לניהול העסק, הבסיס ליצירת פתרונות אופטימליים ומדויקים מתחיל ביחס אישי ובמקצועיות ללא פשרות. נעצב עבורכם מערכת אינטגרטיבית שתספק את כול המידע הניהולי, העסקי, הארגוני והתפעולי בצורה מרוכזת, נגישה, עדכנית ומותאמת.

Your goals - Our Priority - המטרות שלכם, המצפן שלנו

bottom of page