top of page

כשתגלו את המומחיות של סיבד במיקסום יכולות מערכת ERP של פריוריטי ובהתאמה בדיוק למכלול הצרכים שלכם, תהיו בטוחים שקיבלתם פתרון חכם וצומח, עם אחריות.

מערכת ERP ותוכנת פריוריטי ביישום של סיבד - הפתרון המושלם לניהול העסק

מה זה מערכת ERP ואיך היא מאפשרת לנהל ולשלוט בכל העסק?

מערכת ERP היא הרבה יותר ממערכת מידע "רגילה", אלא פתרון אינטגרטיבי ומרכזי שעוזר לנהל את כול התהליכים העסקיים והמשאבים שבחברה. מערכת ה-ERP המובילה של תוכנת פריוריטי (Priority) תאפשר לכם לשלוט בכל פעילות העסק במקום אחד; להתייעל ולחסוך בהוצאות תפעוליות; ולשפר את הרווחיות ואת התוצאות העסקיות. מערכת ה-ERP מניגשה את כל הידע התפעולי, הארגוני והעסקי ומספקת תמונת מצב מלאה ומיידית של כל תחומי החברה לפי המודלים השונים.

בסיבד, אנחנו מומחים ביישום חכם של פריוריט מעל 23 שנים, והחברה מוגדרת כשותפה עסקית מובילה של חברת פריוריטי העולמית.

למה מקבלים יותר ממערכת ERP של פריוריטי? 

ביטחון בגב של חברת פריוריטי המובילה בעולם 

למערכת ה-ERP מבית פריוריטי העולמית 30 שנות ניסיון; 10,000 לקוחות בארץ ובחו"ל; התאמה ולוקליזציה לכ-40 מדינות, שפות, מטבעות וחוקי מס. 

שליטה מרכזית וניהול אינטגרטיבי של כל העסק ˚360 

למערכת פריוריטי מגוון מודולים לניהול מרכזי של כל תחומי הליבה העסקית, התפעולית והארגונית כמו: כספים, מכירות, רכש, מלאי, לוגיסטיקה, ייצור, תכנון, הנדסה, שירות ועוד.

גמישות והתאמה מקסימלית לצרכי החברה ולצמיחה 

יישום מותאם ומדויק לצרכים הספציפיים של כל חברה עד להתאמה אישית לתפקידים ולעובדים; תוספת פתרונות ייעודים לענף ולתעשייה; והתאמה מושלמת למטרות החברה בהווה ובעתיד.

כל המידע מונגש כולל כלים לתגובה מהירה ולהחלטות מושכלות

קבלת מידע עצום, מרכזי, עדכני, אמין, בזמן אמת ומכל מקום; סינכרון מלא של מערכת ה-ERP והממשקים למערכות ארגוניות וחיצוניות; אפליקציות לעבודה בשטח, לניהול ולבקרה.

מה מיוחד בגישה של סיבד שנותנת את המקסימום ממערכת ה-ERP? 

#1

האנשים, המומחיות והמחויבות הופכים צרכים לפתרונות

סוד ההצלחה בהתאמת מערכת פריוריטי מדויקת עבורכם טמון בהקשבה לפרטים ובתהליך רחב, ממוקד לניתוח מכלול הצרכים שלכם. "בלי לעגל פינות" אנחנו יודעים איך לשאול ולאפיין, כדי לתרגם את כל הצרכים שלכם לפתרונות מקצה לקצה.

#2

23 שנות ניסיון ו-Best Practice בענף יוצרים חיסכון

המפתח ליישום מהיר, שלם וחסכוני נובע גם מהמומחיות שצברנו בצרכים הספציפיים של כל תעשייה. תהנו מהניסיון, מהייעוץ, מההבנה בבבנית התהליכים והתפקידים, מחיסכון במשאבים ומכלים ענפיים שאפילו לא ידעתם להגדיר.

#3

ראיה רחבה ˚360 ופתרונות הוליסטיים יותר ממערכת ERP

המטרה שלנו לא רק "לסמן V" ולהטמיע מערכת ERP, אלא ליצור פתרון לכל הצרכים הפיננסיים, התפעוליים, העסקיים, הארגוניים והרבה יותר. לא נספק לכם רק פתרון "הנדס-און", אלא חליפה שלמה לכל הצרכים בשטח ובהנהלה, עכשיו ובעתיד.

#4

ניצול כל היכולות של פריוריטי ואז שילוב פתרונות יצירתיים

השליטה המלאה בתוכנת פריוריטי ובכל הפיצ'רים והחידושים, מאפשרת לנו לעצב ביצירתיות את התוכנה כמו כפפה. יש לכם על מי לסמוך שלכל צורך נמצא פתרון. נמקסם את המודלים והכלים הקיימים, ורק אז נוסיף פיתוחים בקוד פתוח שבאמת צריך, "בלי לדחוף".

#5

One Stop Shop וכתובת אחת זמינה שמכירה אותכם  

אנחנו מאמינים בשירות אישי, קשוב ומלא משלב הייעוץ, האפיון, היישום, ההטמעה ועד לשלבי ההדרכה והתמיכה. כך תקבלו מענה מהיר לכל הצרכים ממי שמכירים אתכם, "לא תפלו בין הכיסאות" ונדאג שתהיו מעודכנים בכל הגרסאות והשיפורים.

הבחירה בשותף פריוריטי ליישום מערכת ה-ERP בחברה זו החלטה קריטית לטווח ארוך, שתקבע האם באמת תצליחו לממש במהירות את מטרות החברה והרבה יותר, או שתשקיעו המון כסף וזמן ב"משקולת" שתפגע במימוש התחזיות ובצמיחת החברה. 

לחברת פריוריטי שותפים עסקיים רבים. ההבדל בהתאמת המערכת אינו ביכולות הפלטפורמה, אלא ביכולות ההנהלה והצוות שלנו לנצל ביצירתיות את המקסימום שלה. 

איך המומחיות שלנו תמנף את המומחיות שלכם?

הניסיון שצברנו ביישום מערכת ERP בחברות בין-לאומיות והכלים הייחודיים שפיתחנו ללוקליזציה, יחסכו לכם זמן וכסף ויתנו לכם את הביטחון שחברתכם עומדת בדרישות הספציפיות של חוקי המס, השפה והמטבע של כל מדינה בארץ ובחו"ל. יישמנו פתרונות לדוגמה: בארה"ב, באנגליה, בארגנטינה, בהונג קונג, ביבשת אירופה ועוד. 

מומחיות בחברות גלובליות ובהתאמה לדרישות לוקאליות 

המומחיות שצברנו בחברות בתעשיית הרפואה והטכנולוגיה יתנו לכם את הביטחון שחברתם עומדת בדרישות הספציפיות של החוקים והרגולוציות כמו: SOX ,FDA ו-IFRS. תקבלו גם ייעוץ בהתאמת המערכות והתוספים המומלצים לכל ענף ובכל מדינה. חברות הייטק גם מקבלות הנחה. יישמנו מערכות ERP בחברות בתחומים כמו: ביוטק, מכשור רפואי, פרמצבטיקה, ביומד סטארטאפים עוד. 

מומחיות ענפית בחברות הייטק, ביוטק, פארמה וטכנולוגיה

הנהלה והמיישמים שלנו, לא רק שולטים בתוכנת פריוריטי ובתהליכים עסקיים, אלא גם בעלי רקע עשיר בחשבונאות, בכספים ובראיית חשבון. כך נספק לכם גם כלי ניהול ובקרה בתחום הנהלת חשבונות, תקציבים, תמחור וייעול תהליכים. המומחיות המשולבת בתחום הכספים ובחברות רב-לאומיות יתנו לכם את הביטחון שהמערכות מותאמות לחוקים המקומיים גם בתחום הפיננסי. 

מומחיות בתחום הכספים, החשבונאות והדרישות הפיננסיות

למה סיבד זו הבחירה המומלצת למערכת Priority? 

Heading 2

הביטחון בשותף פריוריטי מוביל ובניסיון של מעל 23 שנים

בסיבד אנחנו שולטים בכול הפיצ'רים והחידושים של מערכת פריוריטי ומוציאים ממנה את המקסימום. לא סתם קיבלנו מחברת פריוריטי גם את הרישיון היוקרתי לחבילה "Priority High-Tech".

תהליך מובנה בסטנדרט גבוה המבטיח פתרון כולל ואפקטיבי

המקצועיות שלנו כוללת ראיה רחבה וגם ירידה לפרטים. מתודולוגיית יישום רחבה ומעמיקה מבטיחה מיפוי של כל הצרכים, התהליכים, התפקידים והרבה יותר. בלי לוותר, לכול צורך ניתן פתרון.

מחויבות לממשקים מלאים ולשימושיות אופטימלית

המומחיות שלנו ביצירת ממשקים, אוטומציות ואינטגרציות בתוך פריוריטי ולמערכות צד שלישי ושילוב מוצרי מדף ופיתוחים ממקסמת את היכולות, חוסכת זמן וכסף והופכת את העבודה למהירה, לקלה ולאפקטיבית.

התאמת המערכת לסוג החברה, לענף ולתעשייה

ייעוץ בהתאמת מערכת למאפייני החברה כמו: חברה שבוחרת מערכת חדשה לניהול העסק ומתלבטת לדוגמה בין: פריוריטי, חשבשבת  SAP או נטסוויט (Netsuite) או חברה שמחליפה מערכת ERP קיימת.

bottom of page